Participants

Bulgaria

Emil Kelevedjiev
Team leader
Rusko Shikov
Deputy leader
Encho Mishinev
Contestant
Hristo Venev
Contestant
Daniel Atanasov
Contestant
Aleksandar Krastev
Contestant

Croatia

Adrian Satja Kurdija
Team leader
Frane Kurtović
Deputy leader
Domagoj Bradač
Contestant
Vilim Lendvaj
Contestant
Marin Kišić
Contestant
Josip Kelava
Contestant

Czech Republic

Filip Hlásek
Team leader
Štěpán Šimsa
Deputy leader
Jan Priessnitz
Contestant
Pavel Turek
Contestant
Martin Kurečka
Contestant
Petr Zelina
Contestant

Georgia

George Mandaria
Team leader
Georgy Skhirtladze
Contestant
Giorgi Kldiashvili
Contestant
Nugzar Chkhaidze
Contestant
Bakuri Tsutskhashvili
Contestant

Germany

Gregor Matl
Team leader
Robert Czechowski
Deputy leader
Viktor Yuschuk
Contestant
Nicolas Faroß
Contestant
Marian Dietz
Contestant
Nico Gründel
Contestant

Hungary

Gyula Horváth
Team leader
Győző Horváth
Deputy leader
Attila Gáspár
Contestant
Péter Mernyei
Contestant
Zoltán Gábor Molnár-Sáska
Contestant
Marcell Alexy
Contestant

Moldova

Victor Beşliu
Team leader
Sergiu Corlat
Deputy leader
Gabriel Cojocaru
Contestant
Mihail Ţarigradschi
Contestant
Marcel Bezdrighin
Contestant
Daniel Grosu
Contestant

Poland

Kamil Dębowski
Team leader
Dominik Klemba
Deputy leader
Jarosław Kwiecień
Contestant
Mateusz Radecki
Contestant
Bartłomiej Karasek
Contestant
Juliusz Pham
Contestant

Romania 1

Marius Nicoli
Team leader
Ciprian-Daniel Cheșcă
Deputy leader
Radu-Alexandru Muntean
Contestant
Alex Tatomir
Contestant
Vlad-Mihai Rochian
Contestant
Ioan-Bogdan Iordache
Contestant

Romania 2

Gheorghe-Eugen Nodea
Team leader
Cristina-Constanța Sichim
Deputy leader
Darius Marian
Contestant
Sebastian Nechita
Contestant
Ștefan Constantin-Buliga
Contestant
Andrei-Alexandru Chiriac
Contestant

Slovakia

Rastislav Krivoš-Belluš
Team leader
Mário Lipovský
Deputy leader
Eva Hanulová
Guest
Peter Ralbovský
Contestant
Paulína Smolárová
Contestant
Alan Marko
Contestant
Michal Porubský
Contestant

Slovenia

Andrej Brodnik
Team leader
Tim Poštuvan
Contestant
Rok Krumpak
Contestant
Mihail Denkovski
Contestant
Žiga Željko
Contestant

Switzerland

Johannes Kapfhammer
Team leader
Florian Wernli
Deputy leader
Kevin De Keyser
Contestant
Ian Boschung
Contestant
Jan Schär
Contestant
Florian Gatignon
Contestant